Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frico Maasdam Holland Cheese Wedge | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Frico Maasdam Holland Cheese Wedge
Dairy & Eggs
Frico Maasdam Holland Cheese Wedge
260g · Frico
Woolworths
$6.00
$7.00
$2.31 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
200g
$6.25 / 100g
$12.50
200g
$2.75 / 100g
$5.50
260g
$2.31 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.00
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Frico
Size
260g
Store brand
No
Woolworths
$6.00
Add from Woolies