Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Eastcoast Country Style Lemonade | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Eastcoast Country Style Lemonade
Drinks
Eastcoast Country Style Lemonade
2L · Eastcoast
Woolworths
$6.80
$3.40 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.80
Lowest
$6.80
Highest
$6.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Eastcoast
Size
2L
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
No Sugar Soft Drink Lemonade
at Coles
2L
$1.45
72.5c / L
$2.67 less per L
Add to cart
Lemonade 1.25L
at Aldi
1.25L
$1.09
87.2c / L
$2.53 less per L
Add to cart
Woolworths
$6.80
Add from Woolies
Soft Drink Lemonade
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$2.48 less per L
Add to cart
Soft Drink Lemonade Diet
at Coles
1.25L
$1.15
92c / L
$2.48 less per L
Add to cart