Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Oak Iced Coffee | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Oak Iced Coffee
Drinks
Oak Iced Coffee
600ml · Oak
Woolworths
$3.00
$4.40
$5.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Drinks
Brand
Oak
Size
600ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Iced Coffee Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$2.50 less per L
Add to cart
Special
Flavoured Coconut Water Coffee
at Coles
1L
$2.75
$5.50
$2.75 / L
$2.25 less per L
Woolworths
$3.00
Add from Woolies
Add to cart
Iced Coffee Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$2.00 less per L
Add to cart
Regular Strength Iced Coffee Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.80
$3.40 / L
$1.60 less per L
Add to cart