Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vitasoy Oat Milk Cafe Latte | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Vitasoy Oat Milk Cafe Latte
Drinks
Vitasoy Oat Milk Cafe Latte
330ml · Vitasoy
Woolworths
$2.50
$3.60
$7.58 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
330ml
$7.58 / L
Viewing
$2.50
1L
$5.50 / L
Best value per L
$5.50
Details
Aisle
Drinks
Brand
Vitasoy
Size
330ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Iced Latte Coconut Water
at Coles
500ml
$2.50
$5.00 / L
$2.58 less per L
Add to cart
Strawberry Matcha Latte Coconut Water
at Coles
1L
$5.00
$5.00 / L
$2.58 less per L
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
Matcha Latte Coconut Water
at Coles
1L
$5.00
$5.00 / L
$2.58 less per L
Add to cart
Iced Coffee Caramel Latte
at Coles
750ml
$4.40
$5.87 / L
$1.71 less per L
Add to cart