Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Norco Real Iced Chocolate Milk Ultimate | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Norco Real Iced Chocolate Milk Ultimate
Snacks & Confectionery
Norco Real Iced Chocolate Milk Ultimate
500ml · Norco
Woolworths
$3.90
$7.80 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.90
Lowest
$3.90
Highest
$3.90
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Norco
Size
500ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Chocolate Flavoured Milk 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$5.30 less per L
Add to cart
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$4.80 less per L
Add to cart
Woolworths
$3.90
Add from Woolies
Special
Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
$4.70 less per L
Add to cart
Special
Lactose Free Chocolate Flavoured Milk
at Coles
2L
$6.20
$6.90
$3.10 / L
$4.70 less per L
Add to cart