Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Frozen Ham & Pineapple Family Pizza | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Frozen
/
Frozen Ham & Pineapple Family Pizza
Frozen
Frozen Ham & Pineapple Family Pizza
500g · McCain
Coles
$6.00
$8.80
$1.20 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
380g
$2.05 / 100g
$7.80
400g
$1.63 / 100g
$6.50
490g
$1.22 / 100g
$6.00
500g
$1.20 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$6.00
600g
$1.63 / 100g
$9.80
600g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
La Gina Pizza Flour
at Woolworths
1kg
$3.50
35c / 100g
85c less per 100g
Add to cart
Lighthouse Bread & Pizza Plain Flour
at Woolworths
1kg
$4.00
40c / 100g
80c less per 100g
Add to cart
Coles
$6.00
Add from Coles
$1.63 / 100g
$9.80
Details
Aisle
Frozen
Brand
McCain
Size
500g
Store brand
No
Pizza Sauce 400g
at Aldi
400g
$2.29
57.3c / 100g
62.8c less per 100g
Add to cart
Laucke Pizza & Focaccia Dough Mix
at Woolworths
1kg
$6.00
60c / 100g
60c less per 100g
Add to cart