Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Diced Italian Tomatoes | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Diced Italian Tomatoes
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Diced Italian Tomatoes
400g · Woolworths
Woolworths
$1.10
27.5c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.10
Lowest
$1.10
Highest
$1.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.20 / 100g
$3.00
400g
27.5c / 100g
Viewing
$1.10
480g
93.8c / 100g
$4.50
800g
25c / 100g
Best value per 100g
$2.00
1kg
59c / 100g
$5.90
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Italian Diced Tomatoes 400g
at Aldi
400g
$0.95
23.8c / 100g
3.8c less per 100g
Add to cart
Italian Diced Tomatoes
at Coles
800g
$2.00
25c / 100g
2.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.10
Add from Woolies
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
400g
Store brand
Woolworths