Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Praise Traditional Mayo | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Praise Traditional Mayo
Other
Praise Traditional Mayo
250g · Praise
Woolworths
$2.50
$3.50
$1.00 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.00 / 100g
Viewing
$2.50
280g
89.3c / 100g
Best value per 100g
$2.50
Details
Aisle
Other
Brand
Praise
Size
250g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Traditional 99% Fat Free Mayo
at Coles
555g
$4.50
81.1c / 100g
18.9c less per 100g
Add to cart
Special Herb Mayo
at Coles
350g
$3.20
91.4c / 100g
8.6c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies