Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Tuna In Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Tuna In Oil
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Tuna In Oil
95g · Woolworths
Woolworths
$1.00
$1.05 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.00
Lowest
$1.00
Highest
$1.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
85g
$1.76 / 100g
$1.50
85g
$2.00 / 100g
$1.70
95g
$1.05 / 100g
Viewing
$1.00
125g
$2.24 / 100g
$2.80
150g
$2.20 / 100g
$3.30
500g
70c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Canola Oil Cooking Spray 400g
at Aldi
400g
$2.79
69.8c / 100g
35.5c less per 100g
Add to cart
Olive Oil Spread
at Coles
500g
$3.50
70c / 100g
35.3c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.00
Add from Woolies
$3.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
95g
Store brand
Woolworths
Wild Caught Mackerel In Oil
at Coles
425g
$3.10
72.9c / 100g
32.3c less per 100g
Add to cart
Canola Oil Cooking Spray
at Coles
400g
$3.00
75c / 100g
30.3c less per 100g
Add to cart