Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Tuna Tomato & Onion | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Tuna Tomato & Onion
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Tuna Tomato & Onion
95g · Woolworths
Woolworths
$1.10
$1.16 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.10
Lowest
$1.10
Highest
$1.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$1.16 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.10
450g
$2.00 / 100g
$9.00
450g
$2.00 / 100g
$9.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
95g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pickled Brown Onions 525g
at Aldi
525g
$2.49
47.4c / 100g
68.4c less per 100g
Add to cart
White Pickled Onions 525g
at Aldi
525g
$2.49
47.4c / 100g
68.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.10
Add from Woolies
Special
Sticky Pork Sausage Made With Garlic- Spring Onion- Ginger And Sweet Chilli
at Coles
450g
$4.00
$10.00
88.9c / 100g
26.9c less per 100g
Add to cart
Tomato & Onion Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
11.6c less per 100g
Add to cart