Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cloverdale Pure Honey Twist & Squeeze | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Cloverdale Pure Honey Twist & Squeeze
Pantry
Cloverdale Pure Honey Twist & Squeeze
375g · Cloverdale
Woolworths
$3.30
88c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.30
Lowest
$3.30
Highest
$3.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
375g
88c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.30
400g
$1.05 / 100g
$4.20
Details
Aisle
Pantry
Brand
Cloverdale
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Light Squeeze Mayonnaise 535g
at Aldi
535g
$2.89
54c / 100g
34c less per 100g
Add to cart
Creamy Squeeze Mayonnaise 475g
at Aldi
475g
$2.89
60.8c / 100g
27.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.30
Add from Woolies
Oyster Sauce Squeeze Bottle
at Coles
590g
$3.90
66.1c / 100g
21.9c less per 100g
Add to cart
Authentic Mayonnaise Squeeze 475g
at Aldi
475g
$3.69
77.7c / 100g
10.3c less per 100g
Add to cart