Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Deep Cove Sardines In Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Deep Cove Sardines In Oil
Pantry
Deep Cove Sardines In Oil
125g · Deep Cove
Woolworths
$1.30
$1.04 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.30
Lowest
$1.30
Highest
$1.30
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$1.04 / 100g
Viewing
$1.30
425g
68.2c / 100g
Best value per 100g
$2.90
Details
Aisle
Pantry
Brand
Deep Cove
Size
125g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Canola Oil Cooking Spray 400g
at Aldi
400g
$2.79
69.8c / 100g
34.3c less per 100g
Add to cart
Olive Oil Spread
at Coles
500g
$3.50
70c / 100g
34c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.30
Add from Woolies
Wild Caught Mackerel In Oil
at Coles
425g
$3.10
72.9c / 100g
31.1c less per 100g
Add to cart
Canola Oil Cooking Spray
at Coles
400g
$3.00
75c / 100g
29c less per 100g
Add to cart