Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Sirena Tuna In Chilli Oil | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Sirena Tuna In Chilli Oil
Pantry
Sirena Tuna In Chilli Oil
95g · Sirena
Woolworths
$2.95
$3.11 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.95
Lowest
$2.95
Highest
$2.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$3.11 / 100g
Viewing
$2.95
185g
$2.54 / 100g
$4.70
425g
$1.53 / 100g
Best value per 100g
$6.50
425g
$1.53 / 100g
$6.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Sirena
Size
95g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Canola Oil Cooking Spray 400g
at Aldi
400g
$2.79
69.8c / 100g
$2.41 less per 100g
Add to cart
Olive Oil Spread
at Coles
500g
$3.50
70c / 100g
$2.41 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.95
Add from Woolies
Wild Caught Mackerel In Oil
at Coles
425g
$3.10
72.9c / 100g
$2.38 less per 100g
Add to cart
Canola Oil Cooking Spray
at Coles
400g
$3.00
75c / 100g
$2.36 less per 100g
Add to cart