Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Brown Rice Grain | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Brown Rice Grain
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Brown Rice Grain
1kg · Woolworths
Woolworths
$2.50
25c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$1.76 / 100g
$2.20
250g
66c / 100g
$1.65
250g
66c / 100g
$1.65
250g
66c / 100g
$1.65
250g
66c / 100g
$1.65
1kg
25c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Long Grain Rice 2kg
at Aldi
2kg
$3.59
18c / 100g
7.1c less per 100g
Add to cart
White Long Grain Rice
at Coles
1kg
$1.80
18c / 100g
7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.50
Add from Woolies
Viewing
$2.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
1kg
Store brand
Woolworths
White Long Grain Rice
at Coles
2kg
$3.60
18c / 100g
7c less per 100g
Add to cart
Special
Crown Basmati Rice
at Coles
5kg
$11.00
$14.00
22c / 100g
3c less per 100g
Add to cart