Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Reserve Ham Off The Bone Sliced Deli Meat | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Reserve Ham Off The Bone Sliced Deli Meat
Meat & Seafood
Reserve Ham Off The Bone Sliced Deli Meat
100g · Primo
Coles
$4.50
$5.50
$4.50 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
80g
$5.63 / 100g
$4.50
80g
$5.63 / 100g
$4.50
100g
$4.50 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.50
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Primo
Size
100g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Ma Ling Pork Luncheon Meat
at Woolworths
397g
$4.70
$1.18 / 100g
$3.32 less per 100g
Add to cart
Pork and Beef Meatballs 420g
at Aldi
420g
$4.99
$1.19 / 100g
$3.31 less per 100g
Add to cart
Coles
$4.50
Add from Coles
Zwan Luncheon Meat Halal Chicken
at Woolworths
850g
$10.70
$1.26 / 100g
$3.24 less per 100g
Add to cart
Tuscan Meatballs Recipe Base 175g
at Aldi
175g
$2.49
$1.42 / 100g
$3.08 less per 100g
Add to cart