Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Chicken Liquid Stock | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Chicken Liquid Stock
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Chicken Liquid Stock
1L · Woolworths
Woolworths
$2.00
$2.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
500ml
$9.00 / L
$4.50
500ml
$9.00 / L
$4.50
500ml
$9.00 / L
$4.50
1L
$2.00 / L
Best value per L
Viewing
$2.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
1L
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Beef Liquid Stock 1L
at Aldi
1L
$1.79
$1.79 / L
21c less per L
Add to cart
Vegetable Liquid Stock 1L
at Aldi
1L
$1.79
$1.79 / L
21c less per L
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Chicken Flavour Liquid Stock 1L
at Aldi
1L
$1.79
$1.79 / L
21c less per L
Add to cart
Salt Reduced Chicken Flavour Liquid Stock 1L
at Aldi
1L
$1.79
$1.79 / L
21c less per L
Add to cart