Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Cookie Penotti Speculoos Biscuit Spread | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Cookie Penotti Speculoos Biscuit Spread
Snacks & Confectionery
Cookie Penotti Speculoos Biscuit Spread
400g · Cookie Penotti
Woolworths
$6.00
$1.50 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Cookie Penotti
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Choc Hazelnut Spread 400g
at Aldi
400g
$3.19
79.8c / 100g
70.3c less per 100g
Add to cart
Smooth Hazelnut Spread
at Coles
1kg
$8.60
86c / 100g
64c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.00
Add from Woolies
Special
Hazelnut Spread
at Coles
350g
$3.90
$7.20
$1.11 / 100g
38.6c less per 100g
Add to cart
Hazelnut Smooth Spread
at Coles
400g
$4.50
$1.13 / 100g
37.5c less per 100g
Add to cart