Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Green's Pancake Mix Buttermilk Shake | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
/
Green's Pancake Mix Buttermilk Shake
Dairy & Eggs
Green's Pancake Mix Buttermilk Shake
325g · Green's
Woolworths
$3.00
$3.80
92.3c / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.00
Lowest
$3.00
Highest
$3.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
300g
$1.00 / 100g
$3.00
325g
92.3c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$3.00
335g
$1.40 / 100g
$4.70
Details
Aisle
Dairy & Eggs
Brand
Green's
Size
325g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Buttermilk Pancake Mix & Shake 375g
at Aldi
375g
$1.85
49.3c / 100g
43c less per 100g
Add to cart
Buttermilk Pancake Shake Mix
at Coles
350g
$1.85
52.9c / 100g
39.5c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.00
Add from Woolies