Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Edgell Mexican Bean Mix | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Edgell Mexican Bean Mix
Pantry
Edgell Mexican Bean Mix
400g · Edgell
Woolworths
$1.95
48.8c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.95
Lowest
$1.95
Highest
$1.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
125g
$3.20 / 100g
$4.00
400g
48.8c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.95
Details
Aisle
Pantry
Brand
Edgell
Size
400g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
4 Bean Mix 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
27.6c less per 100g
Add to cart
Four Bean Mix
at Coles
420g
$0.95
22.6c / 100g
26.1c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.95
Add from Woolies
Special
Premium Continental Style Soup Mix
at Coles
1kg
$3.25
$6.50
32.5c / 100g
16.3c less per 100g
Add to cart
Beans 4 Bean Mix
at Coles
420g
$1.50
35.7c / 100g
13c less per 100g
Add to cart