Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Campbell's Real Stock Chicken Salt Reduced | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Campbell's Real Stock Chicken Salt Reduced
Pantry
Campbell's Real Stock Chicken Salt Reduced
500ml · Campbell's
Woolworths
$2.00
$2.75
$4.00 / L
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250ml
$7.20 / L
$1.80
500ml
$4.00 / L
Best value per L
Viewing
$2.00
1L
$4.50 / L
$4.50
1L
$4.50 / L
$4.50
1L
$4.50 / L
$4.50
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Salt Reduced Chicken Flavour Liquid Stock 1L
at Aldi
1L
$1.79
$1.79 / L
$2.21 less per L
Add to cart
Liquid Salt Reduced Real Chicken Stock
at Coles
1L
$1.90
$1.90 / L
$2.10 less per L
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Pantry
Brand
Campbell's
Size
500ml
Store brand
No
Special
Real Stock Chicken Stock Salt Reduced
at Coles
1L
$3.50
$4.50
$3.50 / L
50c less per L
Add to cart
Special
Real Stock Vegetable Stock Salt Reduced
at Coles
1L
$3.50
$4.50
$3.50 / L
50c less per L
Add to cart