Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
The Food Company Garlic Chopped | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
The Food Company Garlic Chopped
Fruit & Veg
The Food Company Garlic Chopped
375g · The Food Company
Woolworths
$5.00
$1.33 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.00
Lowest
$5.00
Highest
$5.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
The Food Company
Size
375g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Polpa Finely Chopped Tomatoes
at Coles
790g
$3.40
$4.30
43c / 100g
90.3c less per 100g
Add to cart
Polpa Finely Chopped Tomatoes
at Coles
400g
$2.30
57.5c / 100g
75.8c less per 100g
Woolworths
$5.00
Add from Woolies
Add to cart
Polpa Finely Chopped Tomatoes With Basil
at Coles
790g
$5.00
63.3c / 100g
70c less per 100g
Add to cart
Polpa Finely Chopped Tomatoes With Garlic
at Coles
400g
$2.75
68.8c / 100g
64.6c less per 100g
Add to cart