Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Canned Corn Kernels | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Canned Corn Kernels
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Canned Corn Kernels
125g · Woolworths
Woolworths
$2.80
$2.24 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
125g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Corn Kernels 420g
at Aldi
420g
$0.89
21.2c / 100g
$2.03 less per 100g
Add to cart
Corn Kernels
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
$2.00 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.80
Add from Woolies
Corn Kernels No Added Salt
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
$2.00 less per 100g
Add to cart
Popping Corn Kernels
at Coles
400g
$1.75
43.8c / 100g
$1.80 less per 100g
Add to cart