Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Leggo's Australian Grown Tomato Paste Triple Concentrate Sachet | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Leggo's Australian Grown Tomato Paste Triple Concentrate Sachet
Pantry
Leggo's Australian Grown Tomato Paste Triple Concentrate Sachet
50g · Leggo's
Woolworths
$3.20
$6.40 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.20
Lowest
$3.20
Highest
$3.20
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$6.40 / 100g
Viewing
$3.20
140g
$2.21 / 100g
$3.10
400g
$1.13 / 100g
$4.50
500g
86c / 100g
Best value per 100g
$4.30
Details
Aisle
Pantry
Brand
Leggo's
Size
50g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Concentrated Beef Stock
at Coles
230g
$5.50
$2.39 / 100g
$4.01 less per 100g
Add to cart
Special
Chicken Stock Concentrate
at Coles
160g
$8.95
$10.95
$5.59 / 100g
80.6c less per 100g
Woolworths
$3.20
Add from Woolies
Add to cart