Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Natural Almond Spread | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Macro Natural Almond Spread
Pantry
Woolworths own brand
Macro Natural Almond Spread
250g · Macro
Woolworths
$6.00
$2.40 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$6.00
Lowest
$6.00
Highest
$6.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Macro
Size
250g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Table Spread 1kg
at Aldi
1kg
$2.49
24.9c / 100g
$2.15 less per 100g
Add to cart
Table Spread
at Coles
1kg
$2.70
27c / 100g
$2.13 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$6.00
Add from Woolies
Caterers Buttery Spread 1kg
at Aldi
1kg
$4.39
43.9c / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart
Table Spread
at Coles
500g
$2.20
44c / 100g
$1.96 less per 100g
Add to cart