Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Macro Organic 4 Bean Mix No Added Salt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Macro Organic 4 Bean Mix No Added Salt
Pantry
Woolworths own brand
Macro Organic 4 Bean Mix No Added Salt
420g · Macro
Woolworths
$1.50
35.7c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.50
Lowest
$1.50
Highest
$1.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
140g
$1.21 / 100g
$1.69
420g
35.7c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.50
Details
Aisle
Pantry
Brand
Macro
Size
420g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Salt
at Coles
2kg
$3.50
17.5c / 100g
18.2c less per 100g
Add to cart
Table Salt
at Coles
1kg
$2.00
20c / 100g
15.7c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.50
Add from Woolies
Salt
at Coles
1kg
$2.20
22c / 100g
13.7c less per 100g
Add to cart
Corn Kernels No Added Salt
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
11.9c less per 100g
Add to cart