Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Aeroplane Original Lime Flavoured Jelly | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
/
Aeroplane Original Lime Flavoured Jelly
Snacks & Confectionery
Aeroplane Original Lime Flavoured Jelly
85g · Aeroplane
Woolworths
$1.75
$2.06 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.75
Lowest
$1.75
Highest
$1.75
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
9g
$32.22 / 100g
$2.90
9g
$32.22 / 100g
$2.90
9g
$32.22 / 100g
$2.90
9g
$32.22 / 100g
$2.90
85g
$2.06 / 100g
Viewing
$1.75
120g
$1.21 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Peach in Mango Jelly 4 Pack 125g
at Aldi
500g
$1.79
35.8c / 100g
$1.70 less per 100g
Add to cart
Two Fruits in Strawberry Jelly 4 Pack 125g
at Aldi
500g
$1.79
35.8c / 100g
$1.70 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.75
Add from Woolies
$1.45
Details
Aisle
Snacks & Confectionery
Brand
Aeroplane
Size
85g
Store brand
No
Two Fruits In Strawberry Jelly 4 Pack
at Coles
500g
$2.00
40c / 100g
$1.66 less per 100g
Add to cart
Peach In Mango Flavoured Jelly 4 Pack
at Coles
500g
$2.00
40c / 100g
$1.66 less per 100g
Add to cart