Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Always Fresh Cucumbers Baby | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Baby & Kids
/
Always Fresh Cucumbers Baby
Baby & Kids
Always Fresh Cucumbers Baby
350g · Always Fresh
Woolworths
$4.60
$1.31 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.60
Lowest
$4.60
Highest
$4.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Baby & Kids
Brand
Always Fresh
Size
350g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Baby Washed Potatoes
at Coles
1kg
$4.50
45c / 100g
86.4c less per 100g
Add to cart
Baby Carisma Potatoes
at Coles
1kg
$4.80
48c / 100g
83.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.60
Add from Woolies
Baby Red Royale Potatoes
at Coles
1kg
$4.80
48c / 100g
83.4c less per 100g
Add to cart
Baby Roma Tomatoes Whole
at Coles
400g
$2.70
67.5c / 100g
63.9c less per 100g
Add to cart