Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Tuna Mexican Style | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
Woolworths Tuna Mexican Style
Meat & Seafood
Woolworths own brand
Woolworths Tuna Mexican Style
95g · Woolworths
Woolworths
$1.10
$1.16 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.10
Lowest
$1.10
Highest
$1.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
95g
$1.16 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$1.10
185g
$1.59 / 100g
$2.95
500g
$1.70 / 100g
$8.50
750g
$2.40 / 100g
$18.00
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
Woolworths
Size
95g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Tuna Mexican Style
at Coles
95g
$0.90
$0.99
94.7c / 100g
21.1c less per 100g
Add to cart
Mexican Style Salsa Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
11.6c less per 100g
Woolworths
$1.10
Add from Woolies
Add to cart