Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Hoyt's Bay Leaves | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Hoyt's Bay Leaves
Other
Hoyt's Bay Leaves
15g · Hoyt's
Woolworths
$2.25
$15.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.25
Lowest
$2.25
Highest
$2.25
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Hoyt's
Size
15g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vine Leaves
at Coles
850g
$5.50
64.7c / 100g
$14.35 less per 100g
Add to cart
Special
Stuffed Vine Leaves
at Coles
400g
$3.80
$4.55
95c / 100g
$14.05 less per 100g
Woolworths
$2.25
Add from Woolies
Add to cart
Spearmint Leaves
at Coles
225g
$2.50
$1.11 / 100g
$13.89 less per 100g
Add to cart
Rosemary Leaves
at Coles
28g
$2.80
$10.00 / 100g
$5.00 less per 100g
Add to cart