Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Greek Style No Added Sugar Protein Yoghurt Strawberry | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Health & Protein
/
Greek Style No Added Sugar Protein Yoghurt Strawberry
Health & Protein
Greek Style No Added Sugar Protein Yoghurt Strawberry
150g · Farmers Union
Coles
$2.20
$3.20
$1.47 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$2.20
Lowest
$2.20
Highest
$2.20
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Health & Protein
Brand
Farmers Union
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
YoPRO Protein Yoghurt Strawberry
at Woolworths
700g
$8.00
$1.14 / 100g
32.4c less per 100g
Add to cart
Protein Yogurt Strawberry 160g
at Aldi
160g
$1.99
$1.24 / 100g
22.3c less per 100g
Add to cart
Coles
$2.20
Add from Coles