Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Thick & Creamy Yoghurt Yellow Box Honey | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Thick & Creamy Yoghurt Yellow Box Honey
Pantry
Thick & Creamy Yoghurt Yellow Box Honey
150g · Dairy Farmers
Coles
$1.95
$3.30
$1.30 / 100g
Special
Add from Coles
Not found at other stores yet.
View on Coles ↗
Price history
Now
$1.95
Lowest
$1.95
Highest
$1.95
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Dairy Farmers
Size
150g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Honey Mustard Simmer Sauce 485g
at Aldi
485g
$1.89
39c / 100g
91c less per 100g
Add to cart
Woolworths Honey Mustard Simmer Sauce
at Woolworths
500g
$2.00
40c / 100g
90c less per 100g
Add to cart
Coles
$1.95
Add from Coles
Woolworths Honey Soy & Garlic Simmer Sauce
at Woolworths
500g
$2.00
40c / 100g
90c less per 100g
Add to cart
Honey, Soy & Garlic Marinade 375g
at Aldi
375g
$2.09
55.7c / 100g
74.3c less per 100g
Add to cart