Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Trident Original Sweet Chilli Sauce | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Trident Original Sweet Chilli Sauce
Pantry
Trident Original Sweet Chilli Sauce
730ml · Trident
Woolworths
$5.50
$7.53 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.50
Lowest
$5.50
Highest
$5.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Trident
Size
730ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Tomato Sauce 2L
at Aldi
2L
$4.99
$2.50 / L
$5.04 less per L
Add to cart
Tomato Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$5.03 less per L
Add to cart
Woolworths
$5.50
Add from Woolies
BBQ Sauce
at Coles
2L
$5.00
$2.50 / L
$5.03 less per L
Add to cart
Tomato Sauce Value Pack
at Coles
2L
$6.00
$3.00 / L
$4.53 less per L
Add to cart