Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Dressing Coleslaw | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Dressing Coleslaw
Other
Woolworths own brand
Woolworths Dressing Coleslaw
290ml · Woolworths
Woolworths
$1.80
$6.21 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.80
Lowest
$1.80
Highest
$1.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
290ml
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
Coleslaw Salad Dressing 330ml
at Aldi
330ml
$1.79
$5.42 / L
78.3c less per L
Add to cart
Coleslaw Dressing
at Coles
300ml
$1.80
$6.00 / L
20.7c less per L
Add to cart
Woolworths
$1.80
Add from Woolies