Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Mild American Mustard | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Mild American Mustard
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Mild American Mustard
250g · Woolworths
Woolworths
$2.70
$1.08 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.70
Lowest
$2.70
Highest
$2.70
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.08 / 100g
Viewing
$2.70
285g
$1.75 / 100g
$5.00
500g
$1.80 / 100g
$9.00
500g
40c / 100g
$2.00
520g
32.7c / 100g
Best value per 100g
$1.70
Details
Aisle
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Mustard Pickles
at Coles
520g
$1.70
32.7c / 100g
75.3c less per 100g
Add to cart
Honey Mustard Simmer Sauce 485g
at Aldi
485g
$1.89
39c / 100g
69c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.70
Add from Woolies
Pantry
Brand
Woolworths
Size
250g
Store brand
Woolworths
Simmer Sauce Honey Mustard
at Coles
485g
$2.00
41.2c / 100g
66.8c less per 100g
Add to cart
Pickled Mustard Half Brine
at Coles
350g
$1.60
45.7c / 100g
62.3c less per 100g
Add to cart