Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
La Gina Basil Pesto | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
La Gina Basil Pesto
Pantry
La Gina Basil Pesto
190g · La Gina
Woolworths
$2.60
$1.37 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.60
Lowest
$2.60
Highest
$2.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
La Gina
Size
190g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Basil Pesto 190g
at Aldi
190g
$1.89
99.5c / 100g
37.4c less per 100g
Add to cart
Sundried Tomato Pesto 190g
at Aldi
190g
$1.89
99.5c / 100g
37.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.60
Add from Woolies
Pesto Basil
at Coles
190g
$1.95
$1.03 / 100g
34.2c less per 100g
Add to cart
Pesto Sundried Tomato
at Coles
190g
$1.95
$1.03 / 100g
34.2c less per 100g
Add to cart