Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Prunes Pitted | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Prunes Pitted
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Prunes Pitted
500g · Woolworths
Woolworths
$5.95
$1.19 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$5.95
Lowest
$5.95
Highest
$5.95
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Dried Fancy Large Prunes
at Coles
750g
$6.70
89.3c / 100g
29.7c less per 100g
Add to cart
Whole Australian Prunes
at Coles
1kg
$9.30
93c / 100g
26c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$5.95
Add from Woolies