Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Garam Masala | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Garam Masala
Other
Woolworths own brand
Woolworths Garam Masala
29g · Woolworths
Woolworths
$2.00
$6.90 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
29g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Special
Indian Curry Kit Tikka Masala
at Coles
255g
$2.95
$4.80
$1.16 / 100g
$5.74 less per 100g
Add to cart
Chana Masala Medium
at Coles
300g
$3.50
$1.17 / 100g
$5.73 less per 100g
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Add to cart
Special
Garam Masala
at Coles
250g
$2.95
$3.85
$1.18 / 100g
$5.72 less per 100g
Add to cart
Tikka Masala Indian Meal Kit 375g
at Aldi
375g
$4.79
$1.28 / 100g
$5.62 less per 100g
Add to cart