Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Leggo's Australian Grown Tomato Paste No Added Salt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Leggo's Australian Grown Tomato Paste No Added Salt
Pantry
Leggo's Australian Grown Tomato Paste No Added Salt
140g · Leggo's
Woolworths
$3.10
$2.21 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.10
Lowest
$3.10
Highest
$3.10
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
50g
$6.40 / 100g
$3.20
140g
$2.21 / 100g
Viewing
$3.10
500g
86c / 100g
Best value per 100g
$4.30
Details
Aisle
Pantry
Brand
Leggo's
Size
140g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Salt
at Coles
2kg
$3.50
17.5c / 100g
$2.04 less per 100g
Add to cart
Table Salt
at Coles
1kg
$2.00
20c / 100g
$2.01 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$3.10
Add from Woolies
Salt
at Coles
1kg
$2.20
22c / 100g
$1.99 less per 100g
Add to cart
Corn Kernels No Added Salt
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
$1.98 less per 100g
Add to cart