Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Basil Leaves | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Basil Leaves
Other
Woolworths own brand
Woolworths Basil Leaves
10g · Woolworths
Woolworths
$2.00
$20.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
5g
$40.00 / 100g
$2.00
10g
$20.00 / 100g
Viewing
$2.00
12g
$16.67 / 100g
$2.00
18g
$11.11 / 100g
Best value per 100g
$2.00
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
10g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Vine Leaves
at Coles
850g
$5.50
64.7c / 100g
$19.35 less per 100g
Add to cart
Special
Stuffed Vine Leaves
at Coles
400g
$3.80
$4.55
95c / 100g
$19.05 less per 100g
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Add to cart
Spearmint Leaves
at Coles
225g
$2.50
$1.11 / 100g
$18.89 less per 100g
Add to cart
Rosemary Leaves
at Coles
28g
$2.80
$10.00 / 100g
$10.00 less per 100g
Add to cart