Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Vegemite 40% Less Salt | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Vegemite 40% Less Salt
Pantry
Vegemite 40% Less Salt
235g · Vegemite
Woolworths
$4.50
$5.70
$1.91 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.50
Lowest
$4.50
Highest
$4.50
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Vegemite
Size
235g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Cooking Salt
at Coles
2kg
$3.50
17.5c / 100g
$1.74 less per 100g
Add to cart
Table Salt
at Coles
1kg
$2.00
20c / 100g
$1.71 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.50
Add from Woolies
Salt
at Coles
1kg
$2.20
22c / 100g
$1.69 less per 100g
Add to cart
Corn Kernels No Added Salt
at Coles
420g
$1.00
23.8c / 100g
$1.68 less per 100g
Add to cart