Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Edgell Australian Diced Capsicum Canned Vegetables | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Edgell Australian Diced Capsicum Canned Vegetables
Pantry
Edgell Australian Diced Capsicum Canned Vegetables
125g · Edgell
Woolworths
$1.60
$1.28 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$1.60
Lowest
$1.60
Highest
$1.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Edgell
Size
125g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Chunky Garden Vegetables Pasta Sauce 500g
at Aldi
500g
$2.29
45.8c / 100g
82.2c less per 100g
Add to cart
Stir-fry Mixed Vegetables
at Coles
425g
$3.30
77.6c / 100g
50.4c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$1.60
Add from Woolies
Extra Pasta Sauce Garden Vegetables
at Coles
500g
$4.60
92c / 100g
36c less per 100g
Add to cart
Garden Vegetables Pasta Sauce
at Coles
340g
$4.20
$1.24 / 100g
4.5c less per 100g
Add to cart