Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Always Fresh Sicilian Olives Pitted | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Always Fresh Sicilian Olives Pitted
Other
Always Fresh Sicilian Olives Pitted
230g · Always Fresh
Woolworths
$4.80
$2.09 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.80
Lowest
$4.80
Highest
$4.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
220g
$2.18 / 100g
$4.80
220g
$1.82 / 100g
$4.00
220g
$2.18 / 100g
$4.80
230g
$2.09 / 100g
Viewing
$4.80
235g
$1.70 / 100g
$4.00
670g
$1.40 / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Stuffed Green Olives
at Coles
445g
$2.25
50.6c / 100g
$1.58 less per 100g
Add to cart
Sliced Black Olives
at Coles
445g
$2.50
56.2c / 100g
$1.53 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.80
Add from Woolies
$9.40
Details
Aisle
Other
Brand
Always Fresh
Size
230g
Store brand
No
Green Olives Pickled
at Coles
1kg
$6.60
66c / 100g
$1.43 less per 100g
Add to cart
Kalamata Pitted Olives In Brine
at Coles
345g
$3.00
87c / 100g
$1.22 less per 100g
Add to cart