Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Ginger Ground | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Ginger Ground
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Ginger Ground
25g · Woolworths
Woolworths
$2.00
$8.00 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
25g
Store brand
Woolworths
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Ground Garlic 70g
at Aldi
70g
$2.79
$3.99 / 100g
$4.01 less per 100g
Add to cart
Ground Ginger 40g
at Aldi
40g
$2.39
$5.97 / 100g
$2.02 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Ginger Ground
at Coles
36g
$2.20
$6.11 / 100g
$1.89 less per 100g
Add to cart