Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Teriyaki Marinade | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
/
Woolworths Teriyaki Marinade
Other
Woolworths own brand
Woolworths Teriyaki Marinade
345g · Woolworths
Woolworths
$2.00
58c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.40 / 100g
$3.50
250g
$1.40 / 100g
$3.50
250g
$1.40 / 100g
$3.50
330g
60.6c / 100g
$2.00
330g
60.6c / 100g
$2.00
345g
58c / 100g
Best value per 100g
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Teriyaki Marinade 375g
at Aldi
375g
$2.09
55.7c / 100g
2.2c less per 100g
Add to cart
Satay Marinade 375g
at Aldi
375g
$2.09
55.7c / 100g
2.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.00
Add from Woolies
Viewing
$2.00
Details
Aisle
Other
Brand
Woolworths
Size
345g
Store brand
Woolworths
Smokey BBQ Marinade 375g
at Aldi
375g
$2.09
55.7c / 100g
2.2c less per 100g
Add to cart