Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Onions Cocktail | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Fruit & Veg
/
Woolworths Onions Cocktail
Fruit & Veg
Woolworths own brand
Woolworths Onions Cocktail
500g · Woolworths
Woolworths
$2.50
50c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.50
Lowest
$2.50
Highest
$2.50
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$1.80 / 100g
$4.50
500g
50c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.50
Details
Aisle
Fruit & Veg
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$2.50
Add from Woolies