Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Golden Circle Crushed Pineapple In Natural Juice | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Drinks
/
Golden Circle Crushed Pineapple In Natural Juice
Drinks
Golden Circle Crushed Pineapple In Natural Juice
440g · Golden Circle
Woolworths
$4.60
$1.05 / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$4.60
Lowest
$4.60
Highest
$4.60
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
225g
$1.51 / 100g
$3.40
225g
$1.51 / 100g
$3.40
440g
$1.05 / 100g
Best value per 100g
Viewing
$4.60
Details
Aisle
Drinks
Brand
Golden Circle
Size
440g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Diced Peaches in Juice 4 Pack 125g
at Aldi
500g
$1.79
35.8c / 100g
68.7c less per 100g
Add to cart
Peach Slices In Juice
at Coles
825g
$3.00
36.4c / 100g
68.2c less per 100g
Add to cart
Woolworths
$4.60
Add from Woolies
Cherry Tomatoes in Tomato Juice 400g
at Aldi
400g
$1.49
37.3c / 100g
67.3c less per 100g
Add to cart
Peach Slices In Juice
at Coles
410g
$1.65
40.2c / 100g
64.3c less per 100g
Add to cart