Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Heinz Beanz Canned Baked Beans Medium Mexican Chilli | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Heinz Beanz Canned Baked Beans Medium Mexican Chilli
Pantry
Heinz Beanz Canned Baked Beans Medium Mexican Chilli
420g · Heinz
Woolworths
$3.80
90.5c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$3.80
Lowest
$3.80
Highest
$3.80
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
350g
$1.26 / 100g
$4.40
420g
90.5c / 100g
Viewing
$3.80
430g
$1.09 / 100g
$4.70
430g
$1.09 / 100g
$4.70
520g
88.5c / 100g
Best value per 100g
$4.60
Details
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Sweet Chilli & Lime Rice Pouch 250g
at Aldi
250g
$1.69
67.6c / 100g
22.9c less per 100g
Add to cart
Special
Baked Beans Fuego Chilli Sauce
at Coles
420g
$3.00
$3.80
71.4c / 100g
19c less per 100g
Woolworths
$3.80
Add from Woolies
Aisle
Pantry
Brand
Heinz
Size
420g
Store brand
No
Add to cart
Creamy Mild Chilli Mayonnaise 252g
at Aldi
252g
$1.99
79c / 100g
11.5c less per 100g
Add to cart
Chilli Paste
at Coles
1kg
$8.00
80c / 100g
10.5c less per 100g
Add to cart