Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Lantern Alley Rice Wine Vinegar | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Lantern Alley Rice Wine Vinegar
Pantry
Lantern Alley Rice Wine Vinegar
300ml · Lantern Alley
Woolworths
$2.40
$8.00 / L
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.40
Lowest
$2.40
Highest
$2.40
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Pantry
Brand
Lantern Alley
Size
300ml
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per L.
White Vinegar 2L
at Aldi
2L
$1.75
87.5c / L
$7.13 less per L
Add to cart
White Vinegar
at Coles
2L
$1.80
90c / L
$7.10 less per L
Add to cart
Woolworths
$2.40
Add from Woolies
Double Strength White Vinegar
at Coles
2L
$2.70
$1.35 / L
$6.65 less per L
Add to cart
Cleaning Vinegar
at Coles
2L
$3.85
$1.93 / L
$6.08 less per L
Add to cart