Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
John West Salmon With Tomato & Onion | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
/
John West Salmon With Tomato & Onion
Meat & Seafood
John West Salmon With Tomato & Onion
95g · John West
Woolworths
$2.80
$3.50
$2.95 / 100g
Special
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.80
Lowest
$2.80
Highest
$2.80
On special
1 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Details
Aisle
Meat & Seafood
Brand
John West
Size
95g
Store brand
No
Cheaper alternatives
Similar products with a lower price per 100g.
Pickled Brown Onions 525g
at Aldi
525g
$2.49
47.4c / 100g
$2.47 less per 100g
Add to cart
White Pickled Onions 525g
at Aldi
525g
$2.49
47.4c / 100g
$2.47 less per 100g
Add to cart
Woolworths
$2.80
Add from Woolies
Special
Sticky Pork Sausage Made With Garlic- Spring Onion- Ginger And Sweet Chilli
at Coles
450g
$4.00
$10.00
88.9c / 100g
$2.06 less per 100g
Add to cart
Tomato & Onion Tuna 95g
at Aldi
95g
$0.99
$1.04 / 100g
$1.91 less per 100g
Add to cart