Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Woolworths Sea Salt Refill | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Pantry
/
Woolworths Sea Salt Refill
Pantry
Woolworths own brand
Woolworths Sea Salt Refill
500g · Woolworths
Woolworths
$2.00
40c / 100g
Add from Woolies
Not found at other stores yet.
View on Woolworths ↗
Price history
Now
$2.00
Lowest
$2.00
Highest
$2.00
On special
0 of 1
Tracked since
1 Oct 2026
.
Other sizes
250g
$2.22 / 100g
$5.54
250g
$2.60 / 100g
$6.50
500g
40c / 100g
Best value per 100g
Viewing
$2.00
Details
Aisle
Pantry
Brand
Woolworths
Size
500g
Store brand
Woolworths
Woolworths
$2.00
Add from Woolies